Basında Biz

ege11Ata Bayrak bileklerde!
İZMİR Milliyet 12 Kasım 2007
TERÖR saldırıları sonucu ulusal birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı bugünlerde, farklı sektörlerdeki işletmelerin, milli hassasiyetlere yönelik ürünleri dikkat çekiyor. Bir örneği de İzmirdeki Şamlı Kuyumculuk... Firma, Türk Bayrağı motifinin ve Atatürk resminin işlendiği, 22 ayar altından bilezik üretti. Ata Bayrak adıyla vitrinleri süsleyen ürüne büyük ilgi gösterildiği belirtildi.

Kuyumcular iftarda
HÜRRİYET EGE 29 Eylül 2007
İZMİR’DE 35 yıldır faaliyet gösteren Şamlı Kuyumculuk, Aydın Anemon Otel’de kuyumculara iftar yemeği verdi. Aydın’daki kuyumcuların tamamına yakınına mal sunmanın gururunu yaşadıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şamlı, ticari hayatında Aydın’ın ayrı bir yere sahip olduğunu kaydetti.Aydın Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Bağcı başta olmak üzere davete katılan kuyumculara teşekkür eden Şamlı, "Her zaman kalite ve güveni kendimize ilke edindik" dedi.

AYDINLI KUYUMCULAR İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Aydınlı kuyumcular Şamlı Kuyumculuğun düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldiler.

İzmir'de 1972 yılından bu güne kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Şamlı kuyumculuk tarafından Anemon Otel'de Aydın'daki kuyumculara iftar yemeği verildi.
Şamlı Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şamlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ramazan ayının tüm güzelliklerini içinde barındırdığını belirterek, böylesi bir ayda dostlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Ticari hayatında Aydın'ın ayrı bir yere sahip olduğunu kaydeden Şamlı,''Aydın'daki kuyumcuların tamamına yakınına mal sunmamız bize ayrı bir gurur veriyor. Altın işlemeciliği büyük bir titizlik gerektiren bir iştir. Bu nedenle biz her zaman kalite ve güveni kendimize ilke edindik'' dedi.
Aydın Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Bağcı başta olmak üzere davete Nazilli, Söke ve Yatağan'dan 200 kişi katıldı.

Jack Roslovic Jersey